Infrangere...
Postat de admin la 22 March 2009 15:58
Nimic nu mai merge la echipa. In etapa 19, As Breazu a fost infranta pe teren propriu de echipa Olimpia Popricani.
In minutul 40 oaspetii au avut ocazia sa deschida scorul din penalty, insa portarul Vieru George a aratat ca nu degeaba este titular in echipa si a aparat.
In ciuda faptului ca Breazu a dominat, la inceputul reprizei secunde, oaspetii au deschis scorul cu un sut de la marginea careului.
As Breazu a continuat sa atace, si-a creat ocazii, dar nu au reusit sa inscrie, meciul terminandu-se 1-0 pentru Olimpia Popricani.

Un rezumat video al partidei il puteti viziona la pagina "Galerie Video".

Juniorii au pierdut la masa verde din cauza lipsei asistentei medicale. Acestia au jucat totusi un amical cu juniorii Popricaniului, fara arbitru, scorul fiind 11-2 pentru juniorii nostri.